Darbuotojų laiko apskaitos sistema

Tiksli ir patikima elektroninė darbo laiko apskaitos sistema jūsų įmonei.

Šiandieninėje konkurencingoje verslo aplinkoje darbuotojų darbo laiko ir lankomumo valdymas yra kaip niekada svarbus. Darbuotojų darbo laiko stebėjimo sistema „InPass” sukurta atsižvelgiant į jūsų poreikius ir siūlo individualų, saugų ir veiksmingą sprendimą, skirtą darbuotojų darbo valandoms, lankomumui ir kt. sekti.

Užsisakykite konsultaciją ir sužinokite, kaip darbo laiko ir lankomumo sprendimai gali palengvinti jūsų kasdienį darbą.

Darba laika uzskaite

Šiuolaikiška darbo laiko apskaitos sistema kiekvienoje įmonėje

Dėl kūrinių

Gamybos vietose

Sandėliams

Sandėliuose

Biurų pastatams

Biuruose

Švietimo įstaigoms

Švietimo įstaigose

Muziejams

Muziejuose

Darbuotojų laiko apskaitos sistema

 • Elektroninė darbo laiko apskaitos sistema užtikrina tikslų laiko stebėjimą, didelį duomenų saugumą, sutaupytą laiką ir žymiai palengvina darbo laiko kontrolės procesus įmonėje.
 • Darbo laiko apskaitos sistema gali būti derinama su durų atidarymo jutikliais, kurie kartu su laiko apskaita leidžia arba draudžia darbuotojams, svečiams ar lankytojams patekti į atskiras patalpas ar zonas įmonėje.
 • InPass siūloma sistema leidžia lengvai ir greitai pridėti naujų žmonių, kurie yra identifikuojami per suasmenintas NFC arba RFID korteles, žetonus, lipdukus ar pirštų atspaudus.

Pagrindinės darbuotojų laiko apskaitos sistemos galimybės

Išlaidos

Įgyvendinimo procesas

Įdiegimas

0

Sistema diegiama nemokamai. Mes suteiksime Jums visus įrenginius, taigi Jums nereikės jų pirkti.

Paprasta naudoti

Naudojimas

99 € /per mėnesį

Sukursime asmeninį pasiūlymą būtent Jums, nes mėnesinės išlaidos priklauso nuo Jums reikalingo sprendimo.

Papildomos išlaidos

Papildomos išlaidos

Papildomos išlaidos gali būti susijusios su
Jums reikalingų NFC kortelių skaičiumi, jų spausdinimo tipu ir kt.,
taip pat kitais specifiniais atvejais.

Ar norite sužinoti, kiek InPass sprendimas kainuos Jūsų įmonei?

Susisiekite su mumis dėl kainos pasiūlymo arba užsiregistruokite nemokamai konsultacijai, kad gautumėte daugiau informacijos ir preliminarų pasiūlymą tuo pačiu metu!

Susisiekite su mumis dėl kainos pasiūlymo arba užsiregistruokite nemokamai konsultacijai, kad gautumėte daugiau informacijos ir preliminarų pasiūlymą tuo pačiu metu!

  Nauda Jūsų įmonei

  Pagrindiniai sistemos veikimo
  principai ir galimybės

  Darbuotojų svečių registracija

  Darbuotojų ir

  svečių registravimas

  Įmonės darbuotojai ar svečiai registruojasi per InPass įrenginį arba išmanųjį telefoną su Android InPass programėle. Asmenų tapatybės nustatymas atliekamas naudojant asmens kortelę, lipduką, žetoną ar pirštų atspaudus.

  Durų atidarymas

  Durų atidarymas

  Ši sistema taip pat dažnai naudojama durims atidaryti, kai darbuotojams ir (arba) svečiams suteikiama skirtingo lygio prieiga prie skirtingų įmonės patalpų / zonų.

  Papildomos parinktys

  Papildomos galimybės

  InPass darbo laiko apskaitos sistema leidžia ne tik registruoti darbuotojų darbo laiką, bet taip pat pridėti ir registruoti įvairias užduotis, taip pat kitos galimybės, leidžiančios gauti tikslius duomenis apie kiekvieno darbuotojo veiklą ir efektyvumą.

  Duomenų apdorojimas

  Duomenų apdorojimas ir duomenų rinkimas neprisijungus

  Visi duomenys kaupiami ir perkeliami į InPass portalą. Duomenų kaupimas įvyksta ir tada, kai nutrūksta interneto ryšys. Tokiais atvejais duomenys į InPass portalą išsiunčiami, kai tik atkuriamas interneto ryšys.

  Duomenų analizė portale

  Duomenų analizė InPass portale

  Vienas ar daugiau atsakingų asmenų administruoja įmonės sąskaitą InPass portale. Tai suteikia dideles filtravimo, grupavimo ir kitas parinktis, taip pat lengvai ir greitai užregistruoti naujus darbuotojus ar įmonės svečius.

  Duomenų eksportas į ERP

  Galimybė eksportuoti duomenis

  į ERP sistemą

  Visus InPass portale sukauptus duomenis galima eksportuoti į kitas programas ir sistemas. Norint tai padaryti, Jums tereikia paprašyti iš mūsų API.