Duomenų skaitmeninimo sprendimai

Įvairių rūšių ir tipų duomenų skaitymo, derinimo ir procesų automatizavimo sprendimai

Skaitmeninimas

Įdiegsime efektyvius skaitmeninius sprendimus, kurie pakeičia rankinį darbą gaunant ir derinant duomenis

Ūkiams

Įvairių tipų ūkiuose

Atliekų tvarkymas

Atliekų tvarkymo srityje

Dėl kūrinių

Įvairių tipų gamybos vietose

Biurų pastatams

Biuruose

Duomenų skaitmeninimo sprendimai

 • Mūsų skaitmeniniai sprendimai padės Jūsų įmonei pakeisti rankinį darbą duomenų gavimo ir apdorojimo srityje, šiuos procesus automatizuojant ir padarant juos efektyvesnius.
 • Padėsime išsirinkti ir įdiegti tinkamiausius inžinerinius ir automatizavimo sprendimus Jūsų įmonės poreikiams, siekiant užtikrinti efektyvų įmonės infrastruktūros veikimą, priežiūrą ir kontrolę. Užtikriname sistemos integraciją ir reikalingus programavimo darbus, reguliarų aptarnavimą, nuotolinį stebėjimą, profilaktinę priežiūrą, taip pat vykstame pas klientus.
 • Naudodamasi gausiomis sprendimų galimybėmis, InPass komanda Jūsų įmonėje įdiegs bet kokio tipo individualizuotus sprendimus.

Pagrindinės duomenų skaitmeninimo
sprendimų galimybės

Išlaidos

Įgyvendinimo procesas

Įdiegimas

0

Norint įvertinti diegimo sąnaudas, reikalingas išsamus ištyrimas. Preliminarų vertinimą galima atlikti konsultacijų metu.

Paprasta naudoti

Naudojimas

50 € /per mėnesį

Mėnesio naudojimo išlaidos priklauso nuo duomenų kiekio, programinės įrangos ir kt. Kiekvienam klientui sukuriame individualų pasiūlymą pagal jo poreikius.

Papildomos išlaidos

Papildomos išlaidos

Papildomos išlaidos gali būti susijusios su individualizuotais ar labai specifiniais sprendimais, taip pat jutiklių kalibravimu ir kitomis paslaugomis.

Ar norite sužinoti, kiek InPass sprendimas kainuos Jūsų įmonei?

Susisiekite su mumis dėl kainos pasiūlymo arba užsiregistruokite nemokamai konsultacijai, kad gautumėte daugiau informacijos ir preliminarų pasiūlymą tuo pačiu metu!

Susisiekite su mumis dėl kainos pasiūlymo arba užsiregistruokite nemokamai konsultacijai, kad gautumėte daugiau informacijos ir preliminarų pasiūlymą tuo pačiu metu!

  Nauda Jums

  Pagrindiniai sprendimo veikimo principai
  ir galimybės

  Duomenų tyrinėjimas

  Tyrimai prieš diegiant duomenų skaitmeninimo sprendimus

  Mūsų specialistai išsiaiškins Jūsų įmonės tikslus, išstudijuos informaciją apie duomenų srauto formatą, rodmenis, ryšį, apdorojimą ir kt., kad pasiūlytų efektyviausią duomenų skaitmeninimo sprendimą.

  Programinės įrangos pasirinkimas

  Programinės įrangos ir
  įrenginio pasirinkimas

  Pagal gautą informaciją mūsų specialistai įdiegs tinkamiausią duomenų saugojimo mikrovaldiklį ir programinę įrangą. Atliksime bandymus, jei reikės, pritaikysime programinę įrangą ir pan., kad gautume norimą rezultatą.

  Duomenų kaupimo kontrolė ir skaitmeninimas

  Duomenų kaupimo valdiklis

  Valdiklis yra InPass sukurtas įrenginys, kuris kaupia ir saugo duomenis. Jo veikimas nenutrūksta net nutrūkus elektros tiekimui ar dingus interneto ryšiui. Duomenys saugomi ir perduodami, kai tik atkuriamas internetas, o valdiklis tęsia savo darbą naudodamas bateriją. Norint sėkmingai perkelti duomenis, rekomenduojame kiekvienu atveju naudoti teisingiausius ir saugiausius duomenų perdavimo būdus: Wi-Fi, Ethernet, GSM, taip pat palydovinio ryšio technologijas.

  Duomenų analizė portale

  Duomenų analizė InPass portale
  ar išmaniajame telefone

  Visi duomenys kaupiami InPass portale, kuriame galima filtruoti, analizuoti, atsirinkti ir atlikti kitas veiklas.
  Šių duomenų archyvas dažnai yra naudingas tais atvejais, kai būtina atlikti kokios nors situacijos analizę.

  Duomenų perdavimo galimybės

  Duomenų perdavimas galutiniam naudotojui

  Surinkus duomenis, galima pritaikyti įvairius metodus, kad juos būtų galima toliau siųsti galutiniam vartotojui ar trečiosioms šalims ataskaitų, el. pašto, SMS ir kt. forma. Pavyzdžiui, atskiros ataskaitos apie sunaudoto vandens kiekį ir t. t., kai duomenys siunčiami tik tiems asmenims, kuriems jie skirti.

  Duomenų eksportas į ERP

  Galimybė eksportuoti

  Visus InPass portale sukauptus duomenis galima eksportuoti į kitas programas ir sistemas. Norint tai padaryti, Jums tereikia paprašyti iš mūsų API.